Kampania społeczna #mójpierwszyraz

#mójpierwszyraz to kampania społeczna mająca na celu promowanie idei krwiodawstwa w okresie wakacji letnich.

https://www.instagram.com/malgorzatakotowicz/

Może lato to dobry czas na Twój pierwszy raz? Hasło kontrowersyjne? I bardzo dobrze! #mójpierwszyraz to kampania społeczna mająca na celu promowanie idei krwiodawstwa w okresie wakacji letnich.
To czas kiedy cała Polska mierzy się z niedoborami krwi. To duży zaszczyt móc promować i brać udział w takiej kampanii.
Za całą akcję odpowiada Fundacja Dzień dla Życia.

Kochani zwracam się do was z ogromną prośbą, udostępniajcie historię swojego pierwszego razu. Zrób sobie zdjęcie z “#mójpierwszyraz”, udostępnij je w swoich mediach społecznościowych. Wszystko leży w Twoich rękach.

Sportowcu! Ciebie też to dotyczy! W akcje krwiodawstwa zaangażował się sam Robert Lewandowski. Skoro jemu nie przeszkadza to w treningach to Tobie tym bardziej. TWOJA KREW MOŻE URATOWAĆ AŻ TRZY ŻYCIA. To tylko godzina, a znaczy tak wiele.

Pamiętam jak bardzo wyczekiwałam swoich 18 urodzin. I nie dla tego żeby kupować legalnie alkohol czy stać się w świetle prawa "dorosłą". Czekałam na ten dzień po chciałam oddać krew. Tak też zrobiłam i trwa to do chwili obecnej. Honorowe krwiodawstwo jest wybitnie szlachetnym, bezinteresownym działaniem na rzecz ratowania zdrowia i życia drugiego człowieka. Oddanie cząstki samego siebie dla ludzi potrzebujących pomocy jest symbolem wrażliwości na ludzkie cierpienie.

O zdrowie trzeba dbać. Pamiętajcie o podstawowych badaniach medycznych i jeśli nie macie żadnych przeciwwskazań oddajcie krew. Ja robię to systematycznie. To nie boli i zajmuję niewiele czasu. Znajduje się również w bazie DKMS.


To baza która skupia potencjalnych dawców szpiku kostnego. Wystarczy wymaz z wewnętrznej cześć policzka i gotowe. Ja czekam na swojego bliźniaka genetycznego. Krew to dar życia. Kochani działamy!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Gwiazdy:

Ma 71 lat i schudła 20 kilogramów. Jak tego dokonała? 30-30-40 - tajemnica diety Cindy Crawford Na czym polega dieta 9:1, którą stosuje Jennifer Aniston? Zdradzamy, jak dba o linię Edyta Górniak Dieta paleo i spacery - przepis na smukłą sylwetkę Magdy Mołek Miranda Kerr - seksbomba, która kocha aktywność fizyczną Anna Guzik zrzuciła kilkanaście kilogramów 5 rzeczy, których warto nauczyć się od Cameron Diaz Oczyszczający koktajl Gwyneth Paltrow Anna Lewandowska kończy dziś 29 lat! Oto, jak została gwiazdą Anna Mucha – zmiana rozmiaru 38 na 34 Jakiej diecie i ćwiczeniom Sandra Bullock zawdzięcza zgrabną sylwetkę? Jadłospis diety Taylora Lautnera. Sekret muskularnej sylwetki aktora Jadłospis i zestaw ćwiczeń Miley Cyrus Dieta South Beach - dieta aktorki Nicole Kidman Na czym polega dieta alkaliczna Victorii Beckham? Dieta pięciu czynników Evy Mendes Dieta makrobiotyczna. Sekret sylwetki Madonny Dieta strefowa. Sekret sylwetki Jennifer Aniston Rihanna i nowe buty Ignite Disc Sleeve  Najnowsza kolekcja ubrań prosto od Beyonce Blisko Chmur Sylwii Trojanowskiej - recenzja Skakanie na skakance „Wszystko z umiarem” – czyli przepis Anji Rubik na smukłą sylwetkę

Popularne w tym tygodniu:

Pierwsza polska Supermodelka Plus Size — sprawdź kto to!